12.05.2021

HABER ÖZETI

  • BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Çebi, son 2 haftada kaybedilen puanlar nedeniyle Beşiktaş şampiyon olamayacak şeklinde bir algının oluşturulduğunu belirtti.

  • Beşiktaş'ın kötü oynadığı ve şampiyonluğu kaptırdığı şeklinde yorumlarla ilgili olarak Çebi, Yorumcuların 'Beşiktaş şampiyonluğu eliyle verdi' şeklindeki algılarından vazgeçmelerini talep ediyorum.

  • Onurlu ve şerefli şampiyonluk kovalayan Beşiktaş, sezon sonunda bunu yaşayacaktır.

  • Küme düşme hattındaki takımların, siyah-beyazlıların rakiplerine karşı da aynı oyunu oynamalarını temenni ettiğini dile getiren Çebi, Ligin bitimine daha 6 hafta var.

23/04/21 02:17

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi şampiyonluğa inanıyor

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, sezon sonunda şampiyon olacaklarına inandığını söyledi. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Çebi, son 2 haftada kaybedilen puanlar nedeniyle "Beşiktaş şampiyon olamayacak" şeklinde bir algının oluşturulduğunu...

Türkiye Gazetesi ·

Ahmet Nur Çebi: "Şampiyon Beşiktaş"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı kulübün gündemine dair Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden açıklamalarda bulundu. İşte o sözler... "ŞAMPİYON OLAMAZ DİYENLER ART NİYETLİDİR" "Son 2 maçta yaşadığımız kayıpların ardından 'Beşiktaş şampiyon olamaz algısı' yaratanlar...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin