16.05.2021

HABER ÖZETI

  • Düzce İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara Afet Farkındalık broşürleri dağıtılarak bilgilendirmelerde bulunuldu.

  • Vali Cüneyt Epcim, AFAD İl Müdürü Adil Arslan eşliğinde ziyaretine gelen heyetten çalışmalarına ilişkin bilgi aldı.

  • Deprem ve afetler konusunda toplumsal farkındalığın önemine işaret eden Vali Epcim, 2021 yılının bu kapsamda Afetlere Hazırlık Yılı ilan edildiğini belirtti.

  • Vali Epcim, hafta boyunca düzenlenecek etkinliklerin bu noktadaki farkındalığın artırılmasına katkı sağlayacağına değinerek heyete çalışmalarında başarılar diledi.

03/03/21 09:59

AFAD Halkı afetlere karşı bilinçlendiriyor

Düzce İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara "Afet Farkındalık" broşürleri dağıtılarak bilgilendirmelerde bulunuldu. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), her yıl olduğu gibi bu yıl da 1-7...

Istanbulhaber ·

Bayburt’ta Deprem Haftası etkinlikleri

Afet ve Acil Durum (AFAD) Bayburt İl Müdürlüğü heyeti 1-7 Mart Deprem Haftası dolayısıyla Vali Cüneyt Epcim'i ziyaret etti. Vali Cüneyt Epcim, AFAD İl Müdürü Adil Arslan eşliğinde ziyaretine gelen heyetten çalışmalarına ilişkin bilgi aldı. Deprem ve afetler konusunda toplumsal...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin