14.05.2021

HABER ÖZETI

  • Bir süre sonra 1 aydır eve gelmeyen kocası Z.Ç.

  • Her zaman sarhoş geliyordu eve 4 yıldır evli olduklarını dile getiren İran uyruklu kadın mimar Galavizh Ayoubi Amirabad, Kocamla evlendikten sonra ara sıra tatsızlıklar ve şiddet oluyordu.

  • SENİ ÖLDÜRSEM 5 SENE HAPİS YATAR, ÇIKARIM Yaşanılanları gözyaşları içerisinde anlatanAmirabad Kocam eve hep sarhoş geliyordu.

  • Galavizh Ayoubi Amirabad darp edildiği görüntüler kızı tarafından sosyal medyada paylaşınca olayı gerçekleştiren Z.Ç.polis tarafından gözaltına alındı.

15/04/21 22:49

Adana'da dehşet verici görüntüler: İranlı eşini öldüresiye dövdü

Adana Yüreğir'e bağlı Atakent Mahallesi'nde oturan 32 yaşındaki İran uyruklu mimar Galavizh Ayoubi Amirabad, komşusuna iftara gitti. Bir süre sonra 1 aydır eve gelmeyen kocası Z.Ç. (36) kapıyı çaldı. Öfkeli şahıs, eşini komşunun bahçesinde öldüresiye dövdü, küfürler savurdu,...

Türkiye Gazetesi ·

İranlı mimar kadın eşinden öldüresiye dayak yedi

Adana'da yaşayan İranlı uyruklu kadın mimar, 4 yıldır evli olduğu eşi tarafından komşularının evinin bahçesinde darp edildi. Sosyal medyada görüntüleri paylaşılan kadın İHA muhabirine verdiği röportajda, "Biz çok korkuyoruz her zaman diyoruz ki bir korumamız olsaydı. İki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin