16.08.2022

HABER ÖZETI

  • Demokrasi Parkı önünde Yeniden Refah Partisi Adıyaman Gençlik Kolları Başkanlığınca yapılan bassın açıklamasına Gençlik Kolları Başkanı Onur Yapıcı ve parti üyeleri katıldı.

  • Cinsiyet eşitliği, onur ve özgürlük gibi süslü kavramlarla servis edilen ve birtakım kişiler ve kurumlar tarafından desteklenen bu onursuzluğun ve ahlaksızlığın karşısındayız.

  • Avrupa uyum yasaları adı altında normalleştirilmeye çalışılan ve desteklenen LGBT dernekleri sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

  • Başta sosyal medya fenomenleri olmak üzere, televizyon film ve dizileri, dergi ve gazeteler hatta çizgi filmlerde bile eşcinsellik özendirilmektedir dedi.

26/06/22 19:07

Adıyaman’dan LGBT derneklerine tepki

Yeniden Refah Partisi Adıyaman Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından LGBT derneklerine tepki gösterildi. Demokrasi Parkı önünde Yeniden Refah Partisi Adıyaman Gençlik Kolları Başkanlığınca yapılan bassın açıklamasına Gençlik Kolları Başkanı Onur Yapıcı ve parti üyeleri...

Istanbulhaber ·

Kilis’te LGBT dernekleri protesto edildi

Yeniden Refah Partisi Kilis Gençlik Kolları tarafından LGBT dernekleri protesto edildi. Cumhuriyet Meydanında bir araya gelen Yeniden Refah Partililer, her geçen gün sayısı artan LGBT derneklerini protesto ettiler. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Reyhanlı ile partililerin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin