28.10.2021

HABER ÖZETI

  • Adnan Menderes ile ilgili seçili kitapların yer aldığı serginin açılışında konuşan Adnan Menderes Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof.

  • Halk koşusu ve panel düzenlenecek Merhum Başbakan Adnan Menderes'i anma etkinliklerinin sergi ile sınırlı kalmayacağını belirten ADÜ Rektör Yardımcısı Prof.

  • Turan Akkoyun, Adnan Menderes'in Türkiye'nin ve Aydın'ın yetiştirdiği önemli insanlardan biri olduğunu ifade ederek sergide emeği geçen herkese teşekkür etti.

  • Turan Akkoyun, ADÜ Kütüphane Daire Balkanı Özden Faydalıgül, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

17/09/21 13:11

ADÜ’de ’60 yıl sonra Başbakan Adnan Menderes’ isimli kitap sergisi açıldı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nde (ADÜ) "60 yıl sonra Başbakan Adnan Menderes" isimli kitap sergisi açıldı. Merhum Başbakan Adnan Menderes ile Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan'ın idamlarının 60'ıncı yıldönümlerinde düzenlenen etkinliklerle anılıyor. Anma etkinlikleri...

Istanbulhaber ·

Merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşları idamlarının 60’ıncı yılında kabirleri başında anıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarının idam edilişlerinin yıldönümü nedeniyle İstanbul'da düzenlenen törende konuştu. Soylu, "Şu arkamızda yatanlar bu iftiralara bu ihanetlere karşı nasıl dik durmuşlarsa, bize her gün parmak sallayanlara...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin