20.05.2022

HABER ÖZETI

  • Ünlü televizyoncu ve medya patronu Acun Ilıcalı uzun süredir İngiltere’nin Championship ekiplerinden Hull City’i alma çabaları yakın zamanda neticelenecek.

  • İngiliz medya kuruluşu The Athletic’te yer alan habere göre 6 aydır Hull City’i satın alma girişimleri sonunda Acun Ilıcalı’nın Allam ailesiyle yaklaşık 24 milyon euro karşılığına anlaşmaya vardığı belirtildi.

  • Tarihinde daha önce Premier Lig'de de mücadele etmiş olan Hull City Kulübü'nü Acun Ilıcalı'nın satın aldığı açıklandı.

  • İngiliz medyasının haberde ayrıca İngiliz Futbol Ligi ile 19 Ocak'ta yapılacak toplantının ardından, devir sözleşmenin imzalanmasının beklendiği aktarıldı.

19/01/22 21:04

Acun Ilıcalı, Hull City’i satın aldı

İngiltere Championship ekiplerinden Hull City Kulübü'nü Acun Ilıcalı'nın satın aldığı açıklandı. İngiltere Championship'te mücadele eden Hull City'nin yeni sahibi belli oldu. Tarihinde daha önce Premier Lig'de de mücadele etmiş olan Hull City Kulübü'nü Acun Ilıcalı'nın...

Istanbulhaber ·

Acun Ilıcalı’nın Hull City'yi kaç paraya aldığı ortaya çıktı

Ünlü televizyoncu ve medya patronu Acun Ilıcalı uzun süredir İngiltere’nin Championship ekiplerinden Hull City’i alma çabaları yakın zamanda neticelenecek. İngiliz medya kuruluşu The Athletic’te yer alan habere göre 6 aydır Hull City’i satın alma girişimleri sonunda Acun...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin