11.08.2022

HABER ÖZETI

  • Detroit'te polis memurları, bir evin bodrumundaki dondurucuda 3 yaşındaki bir çocuğa ait çürüyen cesedin bulmasının ardından, Azuradee France isimli anneyi çocuğunu öldürmekle suçladı.

  • 31 yaşındaki kadın, yapılan soruşturmanın ardından hapse atılırken, Wayne County Savcısı Kym Worthy, Bu davadaki iddia edilen gerçekler, duygusuz olanları bile hayrete düşürdü.

  • Ailenin kapı komşusu Cheryl Hardy ise çok yakında oturduğunu ve yardım edebilmeyi çok istediğini söyleyerek, Keşke daha fazlasını yapabilseydim.

  • Anne Azuradee France’ın savunma avukatı ve bölge savcısı arasındaki 'muhtemel sebep konferansının', 8 Temmuz’da gerçekleşmesi planlanıyor.

27/06/22 16:45

ABD'yi sarsan olay: 3 yaşındaki çocuk derin dondurucuda ölü bulundu

Detroit'te polis memurları, bir evin bodrumundaki dondurucuda 3 yaşındaki bir çocuğa ait çürüyen cesedin bulmasının ardından, Azuradee France isimli anneyi çocuğunu öldürmekle suçladı. Wayne County Savcısı Kym Worthy Pazar günü yaptığı açıklamada, 31 yaşındaki kadının birinci...

Istanbulhaber ·

ABD’de 3 yaşındaki çocuğun cesedi, derin dondurucuda bulundu

ABD'nin Michigan eyaletinde 3 yaşındaki bir çocuğun cesedinin derin dondurucuda bulunmasının ardından anne Azuradee France tutuklandı. ABD'nin Michigan eyaletinde Detroit kentinde polis, bir binanın bodrum katındaki derin dondurucuda 3 yaşında bir çocuğun cansız bedenini...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin