27.10.2021

HABER ÖZETI

  • Manisa'da hamilelik sırasında bebeğine bir şey olur korkusuyla aşı yaptırmayan kadın korona virüse yakalanarak hastaneye kaldırılınca Pişmanım, keşke aşı olsaydım diyerek kendisi gibi hamile olan hemcinslerine aşı olmaları tavsiyesinde bulundu.

  • Evdeki tedavisinin ardından hastaneye yatırılan Öztoprak, zorlu geçen tedavi sürecinde aşı çağrısında bulunarak, İlk başta eklem ağrılarım vardı ama normal hastayım zannettim.

  • Hamilelerin daha sık korona pozitif vaka olarak görülmeye başlandığını söyleyen Manisa Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr.

  • Anne ölümleri korona virüse bağlı olarak çok fazla arttı Kayseri Şehir Hastanesi Gebe Pandemi Kliniği Sorumlusu Doç.

21/09/21 15:35

Aşı yaptırmayan hamile kadın koronaya yakalandı “Pişmanım” dedi

Manisa'da hamilelik sırasında bebeğine bir şey olur korkusuyla aşı yaptırmayan kadın korona virüse yakalanarak hastaneye kaldırılınca "Pişmanım, keşke aşı olsaydım" diyerek kendisi gibi hamile olan hemcinslerine aşı olmaları tavsiyesinde bulundu. Manisa Şehir Hastanesi Kadın...

Istanbulhaber ·

Aşı yaptırmayan hamile kadın hem çocuğunun hem de kendi sağlığının düzelmesi için tedavi görüyor

Kayseri'de 34 yaşında 5. kez hamile kalan ve korona virüse yakalanan kadın, pandemi kliniğinde hem kendi sağlığı hem de karnındaki çocuğunun sağlığının düzelmesi için tedavi görüyor. Hastalığının ağır geçtiğini kaydeden Özgül Öztoprak, aşı çağrısında bulunurken, Kayseri...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin