27.05.2022

  • Programına Patnos Kaymakamlığı ziyareti ile başlayan ve İlçe Kaymakamı Yusuf Cankatar ve ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Varol, Kaymakam Cankatar'dan ilçenin genel durumuna ilişkin bilgi aldı.

  • Ardından, Vali Varol, Ocak Ayı Muhtarlar Toplantısı kapsamında Patnos'ta faaliyet gösteren mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelerek, muhtarların sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinledi.

  • Vatandaşların tebessümleri ile karşılanıp, samimi sohbetleri ile ağırlanan Vali Varol, bir süre sohbet ettiği esnafa bereketli ve hayırlı kazançlar diledi.

  • Esnaf ziyaretleri esnasında buluştuğu vatandaşlarla hasbihal eden Vali Varol, çalışmalarındaki temel motivasyonunun vatandaşların memnuniyeti olduğunu belirtti.

28/01/22 15:59

Ağrı Valisi Varol, Patnos’ta

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, bir dizi program dolayısıyla Patnos ilçesini ziyaret etti. Programına Patnos Kaymakamlığı ziyareti ile başlayan ve İlçe Kaymakamı Yusuf Cankatar ve ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Varol, Kaymakam Cankatar'dan ilçenin genel durumuna...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin