07.05.2021

HABER ÖZETI

  • Ağrı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103.yıl dönümünü nedeniyle, Abide Meydanında bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni düzenlendi.

  • Osman Varol, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve protokol üyeleri katıldı.

  • Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile Türk bayrağı göndere çekildi.

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gönderdiği kutlama mesajının okunmasının ardından sona eren programda korona virüs salgını nedeni ile maske ve mesafe kurallarına özen gösterildi.

15/04/21 12:07

Ağrı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü törenle kutlandı

15 Nisan Ağrı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü dolayısıyla çelenk sunma töreni düzenlendi. Ağrı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümünü nedeniyle, Abide Meydanında bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni düzenlendi. Çelenk sunumunun ardından...

Istanbulhaber ·

Vali Varol’dan Ağrı’nın düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümü mesajı

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Ağrı'nın kurtuluşunun 103. yıl dönümü dolayısı ile bir mesaj yayımladı. 15 Nisan'da bir kurtuluş destanı yazıldığını söyleyen Vali Dr. Osman Varol, "Serhat şehri Ağrı'mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 103'üncü yıl dönümünü kutlamanın heyecanını...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin