15.05.2021

HABER ÖZETI

  • Gelen ihbar üzerine Van Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Erciş Grup Amirliği ekipleri harekete çekti.

  • Edinilen bilgiye göre, Yavuz Selim mahallesi Göl Caddesi üzerinde bulunan bir ağaca çıkan kedinin mahsur kaldığını gören vatandaşlar itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

  • Kediyi kurtaran itfaiye personeli Her zaman yaptığımız şey her canlı varlığı kurtarmaya devam ediyoruz derken, çevredeki vatandaşlardan Recep Sarıkaya ise, kedinin binanın çatısındaki hava boşluğunda mahsur kaldığını, itfaiyecilere haber verdiklerini anlattı.

20/04/21 14:04

Ağaçta mahsur kalan kediyi itfaiye kurtardı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde bir ağaçta mahsur kalan kediyi itfaiye ekipleri kurtardı. Edinilen bilgiye göre, Yavuz Selim mahallesi Göl Caddesi üzerinde bulunan bir ağaca çıkan kedinin mahsur kaldığını gören vatandaşlar itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Bölgeye gelen...

Istanbulhaber ·

Binanın çatısındaki hava boşluğunda mahsur kalan kediyi itfaiye ekipleri kurtardı

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde, bir binanın çatısında mahsur kalan kedi, itfaiye ekiplerinin yardımıyla kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre, Şuhut çarşı merkezinde bulunan 3 katlı bir binanın çatısında bir kedinin mahsur kaldığının ihbar edilmesi üzerine olay yerine itfaiye...

Istanbulhaber ·

Ağaçta mahsur kalan kedi kurtarıldı

Van'ın Erciş ilçesinde ağaçta mahsur kalan kedi kurtarıldı. Gelen ihbar üzerine Van Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Erciş Grup Amirliği ekipleri harekete çekti. Çıktığı ağaçta mahsur kalan kedi, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kurtarıldı.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin