30.06.2022

HABER ÖZETI

  • İlk altın madalya Eda'dan geldi Gaziantep'te Şahinbey Spor Salonu'nda düzenlenen organizasyonda Eda Eltemur, finalde Slovakyalı Kopunova'yla karşılaştı.

  • Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası, 3. gününde final müsabakalarıyla sürüyor.

  • Erman: Çok çalıştık, nasip oldu Avrupa şampiyonu olan Erman Eltemur ise çok mutlu ve sevinçli olduğunu belirterek, Uzun yıllardır bireyselde beklediğim bir şampiyonluktu.

  • Eda: Geçen yıl şampiyonluğu kıl payı kaçırmıştım Madalya töreninin ardından konuşan milli sporcu Eda Eltemur, şampiyonluğu beklediğini ve sahaya inanarak çıktığını söyledi.

28/05/22 15:09

57. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası sürüyor

57. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası, Gaziantep'te final müsabakalarıyla devam ediyor. Final için tatamiye çıkan kadın kumitede milli sporcu Eda Eltemur ile erkek kumitede tatamiye çıkan kardeşi Erman Eltemur, altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu. Gaziantep'te...

Istanbulhaber ·

Milli sporcu Eda Eltemur Avrupa Karate Şampiyonası'nda altın madalya kazandı

Avrupa Karate Şampiyonası'nda kadın kumite 68 kilo finalinde milli sporcu Eda Eltemur, Slovakya'dan Miroslava Kopunova'yı yenerek altın madalya kazandı. Gaziantep'te Şahinbey Spor Salonu'nda düzenlenen organizasyonda Eda, finalde Slovak rakibi Kopunova'yla karşılaştı. Maçın...

Istanbulhaber ·

Avrupa Karate Şampiyonası kadın kumite 68 kilo finalinde milli sporcu Eda Eltemur, Slovakya’dan Miroslava Kopunova’yı yenerek altın madalya kazandı.

Avrupa Karate Şampiyonası kadın kumite 68 kilo finalinde milli sporcu Eda Eltemur, Slovakya'dan Miroslava Kopunova'yı yenerek altın madalya kazandı.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin