14.06.2021

  • Korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında İl Salgın Denetim Merkezi ve kolluk kuvvetleri tarafından kent genelinde uygulama noktalarında denetimler yapıldı.

  • Aynı zamanda bugün Covid-19 nedeniyle bizim İl Salgın Denetim Merkezi ekiplerimiz, itfaiyemiz, 112 Acil Çağrı Merkezimiz ve her tarafta 24 saat esasına göre personellerimiz çalışıyor.

  • Vali Yardımcısı Ender Faruk Uzunoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Özmen, İl Emniyet Müdürü Günter Şenses ve ilgili kurum müdürleri ziyaretlerde hazır bulundu.

  • Vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyorum Tam kapanma nedeniyle vatandaşlar bayramlarını evlerinde geçirdiğini ifade eden Vali Sezer, Ramazan Bayramı münasebetiyle 24 saat görev yapan kontrol noktalarındaki arkadaşlarımızı ziyaret etme fırsatı bulduk.

13/05/21 17:06

43 ilin geçiş güzergahında "bayram" denetimi: Kişilerin "HES kodu" sorgulandı

Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahındaki Kırıkkale'deki kilit kavşakta, korona virüs denetimleri kapsamında "HES kodu" ve "izin belgesi" kontrolleri yapıldı. Vali Yunus Sezer ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, mesai yapan ekipleri ziyaret ederek Ramazan Bayramı'nı kutladı. Korona...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin