29.01.2022

HABER ÖZETI

  • 22'nci Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.

  • 3-11 Aralık 2021 tarihleri arasında düzenlenecek film festivali öncesi Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Frig Salonu'nda tanıtım toplantısı düzenlendi.

  • Türkiye'nin üniversite kimliği taşıyan uluslararası tek uzun metraj film festivali olan Eskişehir Uluslararası Film Festivali, 21. yılında da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

  • Festival bu yıl ilkini düzenlediği Film Lab programı ile sinema sektörünün önemli isimleri ile sinemaseverleri atölyeler ve söyleşilerle bir araya getirdi.

30/11/21 11:18

21. Eskişehir Uluslararası Film Festivali tanıtım toplantısı düzenlendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteği ile Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından gerçekleştirilen, 21. Eskişehir Uluslararası Film Festivali tanıtım toplantısı düzenlendi. Türkiye'nin üniversite kimliği taşıyan uluslararası tek...

Istanbulhaber ·

22’nci İzmir Kısa Film Festivali’nden ödülle döndüler

22'nci Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu. Festival bünyesinde düzenlenen Film Lab Proje Yarışması'nda, yapımcılığını üstlendiği "Aç Açına" adlı kısa film projesi ile Eda Çekemci, Film Lab Yapım Ödülü'nü kazanarak birinci oldu. İlk kez...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin