24.05.2022

HABER ÖZETI

  • Şahıs kendisini arayan ve o sırada tesadüfen eczaneye gelen bir JASAT personeli tarafından fark edilerek yakalandı.

  • Şahıs JASAT ekipleri tarafından eczanede yakalanarak Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda gözaltına alındı.

  • Tek başına yakaladı JASAT personeli eczanenin içinde kaskıyla alışveriş yapan şahsın 1 yıldır takipte oldukları M.Y. isimli şahıs olduğunu tespit etti.

  • JASAT tarafından 16 suçtan aranan cezaevi firarisi M.Y. (44) isimli şahıs yaklaşık 1 yıldır aranmasına rağmen sabit ikametgahının bulunmaması ve şüphelinin motosiklet kullanıp kaskla gezmesi nedeniyle yakalanamadı.

20/01/22 12:05

16 suç kayıtlı cezaevi firarisi kasklı girdiği eczanede JASAT personeline denk gelince baltayı taşa vurdu

Antalya'nın Alanya ilçesinde yaklaşık 1 yıldır aranan 16 suç kayıtlı ve 17 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi, tanınmamak için kask takarak girdiği eczanede baltayı taşa vurdu. Şahıs kendisini arayan ve o sırada tesadüfen eczaneye gelen bir JASAT personeli...

Istanbulhaber ·

Cezaevi firarisi, girdiği eczanede tesadüfen kendini arayan jandarma ile karşılaşınca yakayı ele verdi

Antalya'nın Alanya ilçesinde yaklaşık 1 yıldır aranan 16 suç kayıtlı cezaevi firarisi, girdiği eczanede tesadüfen kendisini arayan bir jandarma personeli tarafından yakalandı. Alanya İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı 9. JASAT tarafından 16 suçtan aranan cezaevi firarisi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin