01.07.2022

  • Tepebaşı Belediye Başkan Vekili Nuray Akçasoy ise Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç, şehir dışı programı dolayısıyla bugün aramızda olamadı ve hepinize saygılarını, selamlarını iletti.

  • Yıl Sergisi ile Eskişehir Teknik Üniversitesi öğrencilerinin Yunus Emre için hazırladıkları afiş çalışmalarından oluşan Bir Yaşam Sancısı / Öğrenci Çalışmaları Sergisi de beğeniye sunuldu.

  • Bu başarılar için Belediye Başkanı Ahmet Ataç'a, Haydar Ergülen'e ve emeği geçenlere yabancı şairler adına teşekküre diyorum dedi.

  • Tepebaşı Belediyemizin düzenlediği uluslararası düzeydeki 3 sanat etkinliğinden biri olan Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması'na, pandemi nedeniyle verdiğimiz zorunlu aranın ardından devam ettiğimiz için çok sevinçliyiz.

28/05/22 14:04

10. Şiir buluşması başladı

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması etkinliğinin 10'uncusu gerçekleştirilen açılış töreni ile başladı. Özdilek Sanat Merkezi'nde düzenlenen törene Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç şehir dışı programı dolayısıyla katılamazken,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin