14.05.2021

  • Manisalılar Derneği’nin düzenlediği ve AKP Manisa Milletvekili Tamer Akkal, partililer, belediye başkan yardımcıları ile oda başkanlarının katıldığı kahvaltıda sosyal mesafe ve maske kurallarının hiçe sayıldığı görüldü.

  • Manisalılar Derneği Başkanı Yunus Emre Şahin'in ise sosyal mesafesiz ve maskelerin olmadığı sabah kahvaltısının fotoğraflarını ise ‘Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısı' başlığıyla sosyal medyadan paylaşması dikkatleri çekti.

  • * Tedbirleri ve vaka sayılarının artışlarını ciddiye almadığını gösteren iktidar, Manisa'da bazı sivil toplum örgütlerinin bu tür etkinlikler yapmasına sebep oluyor.

  • * Ancak son günlerde görüyoruz ki bu tedbirler iktidar partisi tarafından kendi çıkarı için farklı şekillerde kullanıldı ve kullanılmaya devam ediyor.

12/04/21 18:35

Şimdi de ‘Lebaleb’ kahvaltılar başladı

Manisalılar Derneği’nin düzenlediği ve AKP Manisa Milletvekili Tamer Akkal, partililer, belediye başkan yardımcıları ile oda başkanlarının katıldığı kahvaltıda sosyal mesafe ve maske kurallarının hiçe sayıldığı görüldü. Türkiye corona virüsü haritasında yüksek riskli iller...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin