13.06.2021

HABER ÖZETI

  • Özellikle Caner Erkin, Salih Uçan, Adem Büyük, Berat Özdemir ve Emre Akbaba gibi isimlerin kadroya kendilerine yer bulamaması tepkilere ve eleştirilere neden oldu.

  • Türkiye A Milli Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, EURO 2020’nin 30 kişilik aday kadrosunda bazı isimlere yer vermemesi özellikle sosyal medyada tartışma konusu oldu.

  • Aytemiz Alanyaspor’un yıldızı Salih Uçan sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, A Milli Takım’a alınmaması ile ilgili verilen karara saygı duyduğunu belirtirken büyük hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

  • Şenol Güneş basın toplantısında gelen sorular üzerine hemen hemen bütün futbolcuların neden alınıp neden alınmadığı ile ilgili açıklama yaptı.

14/05/21 17:51

Şenol Güneş’e kadroya alınmayan isimler için tepki! ’16 gol, 3 asist yorumsuz…’

Türkiye A Milli Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, EURO 2020’nin 30 kişilik aday kadrosunda bazı isimlere yer vermemesi özellikle sosyal medyada tartışma konusu oldu. Özellikle Caner Erkin, Salih Uçan, Adem Büyük, Berat Özdemir ve Emre Akbaba gibi isimlerin kadroya kendilerine...

Istanbulhaber ·

Şenol Güneş: “30 kişilik kadroya en iyileri çağırdık”

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, EURO 2020 kamp kadrosunu online toplantıda açıkladı. En iyi isimleri kadroya çağırdıklarını söyleyen Güneş, "Hedefimiz gruplardan çıkarak sonuna kadar gitmek" dedi. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, EURO 2020 öncesinde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin