15.08.2022

HABER ÖZETI

  • Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Şanlıurfa'da sosyal konuttan kamu binalarına, okullardan hastanelere kadar birçok projeyi hayata geçirdi.

  • Şanlıurfa'nın merkez ve Eyyübiye ilçelerindeki konutların ihaleleri ağustos ve eylül ayında, Birecik, Akçakale ve Ceylanpınar'daki millet bahçelerinin ihaleleri ise bu ay yapılacak.

  • Bu kapsamda Merkez Eski Sanayi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2. Etap kapsamında 246 konut yapılacak.

  • Piyasa koşullarında ev alması mümkün olmayan dar ve orta gelirli vatandaşları, uzun vadeli düşük taksitlerle konut sahibi yapmaya devam eden TOKİ, Şanlıurfa'da yeni projelere başlıyor.

03/07/22 19:15

TOKİ'den Şanlıurfa'ya 2 bin yeni konut projesi

Şanlıurfa'nın merkez ve Eyyübiye ilçelerindeki konutların ihaleleri ağustos ve eylül ayında, Birecik, Akçakale ve Ceylanpınar'daki millet bahçelerinin ihaleleri ise bu ay yapılacak.

Son haberler ·

Şanlıurfa’da yapılacak yeni sosyal konutların ve millet bahçelerinin ihale tarihleri belirlendi

Şanlıurfa merkez ve Eyyübiye ilçesinde yapılacak konutların ihaleleri ağustos ve eylül ayında, Birecik, Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde yapılacak millet bahçelerinin ihaleleri de temmuz ayında gerçekleştirilecek. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına bağlı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin