18.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kar yağışı ve tipinin etkili olduğu Gaziantep'in Araban ilçesinde, Gaziantep-Adıyaman karayolu Ergen Gediği geçidinde, 300 kişi araçlarında mahsur kaldı.

  • Kent merkezinde kar kalınlığı ortalama 20 santimetreye ulaşırken, olumsuzluklara karşı itfaiye, zabıta, 112, İl Özel İdaresi, Karayolları ve AFAD ekipleri teyakkuzda bekliyor.

  • Şırnak, Beytüşşebap ve Uludere ilçelerinde 23 yerleşim yerinin yollarının ulaşıma açılması için ekiplerin çalışmaları devam ederken, yolda mahsur kalan 43 kişi kurtarıldı.

  • Karayolları ve İl Özel İdare ekipleri yaklaşık 1 saat süren çalışmayla 2 tır, 3 minibüs ve 2 otomobilde bulunan 43 kişinin güvenli şekilde ilerlemesini sağladı.

19/01/22 16:17

Şırnak’ta kar kalınlığı 20 santime ulaştı, mahsur kalan 43 kişi kurtarıldı

Şırnak ve ilçelerinde kar kalınlığı 20 santimetreye ulaştı. Olumsuz hava şartlarından dolayı çok sayıda kaza meydana gelirken, yolda kalan 43 vatandaş ekipler tarafından kurtarıldı. Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğü Diyarbakır Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan açıklamada,...

Istanbulhaber ·

Araban’da mahsur kalan 300 kişi kurtarıldı

Gaziantep'in Araban ilçesinde kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan araç sürücüleri ve vatandaşlar, Karayolları ve Araban Belediyesinin ekipleri tarafından kurtarıldı. Kar yağışı ve tipinin etkili olduğu Gaziantep'in Araban ilçesinde, Gaziantep-Adıyaman karayolu Ergen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin