15.06.2021

  • Bilecik Özel Eğitim Okulları öğrencileri tarafından Özel Gereksinimli Bireyler Haftası kapsamında, video konferans yöntemiyle program düzenlendi.

  • Eğitimler kendilerine bir takım avantajlar sağlayacaktır Özel gereksinimli çocukların günlerini kutlayan Vali Şentürk, Çocuklarımızla sadece kendi aile bireyleriyle değil, bizleri de içine alan kalabalık bir aileyiz.

  • Etkinlikte konuşan Vali Şentürk, toplumun özel çocuklar hakkında farkındalık oluşturacak bir şeyler yapmaları halinde, durumlarının çok daha güzel bir hal alabileceğini ifade etti.

  • Okullarımızda öğrencilerimize, temel yaşam becerilerini geliştirmek, topluma uyumlarını sağlamak, iş ve mesleğe yönelik bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla eğitimler veriliyor.

16/05/21 12:53

Özel gereksinimli öğrencilerle video konferans yöntemiyle buluştular

Bilecik Özel Eğitim Okulları öğrencileri tarafından "Özel Gereksinimli Bireyler Haftası" kapsamında, video konferans yöntemiyle program düzenlendi. Vali Bilal Şentürk, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, Özel Eğitim Okulları Müdürü İbrahim Aydoğar'ın da katıldığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin