09.05.2021

  • Trakya Üniversitesi öğrencisi olmak bir hayat deneyimidir SKS Daire Başkanlığı binasını da öğrencilerin yaşam kalitesini artırmayı amaçlayarak yeniden tasarladıklarını belirten Öğr.

  • Burak İşçimen, Üniversitemiz sosyal ve kültürel hayatını oluşturmada önemli bir yeri olan öğrenci topluluklarımıza da hizmet verdiğimiz binamızın girişinde bir oryantasyon alanı oluşturduk.

  • Burada hem aramıza yeni katılan öğrenci arkadaşlarımız için Üniversitemiz imkan ve olanaklarını tanıtıyoruz hem de öğrencilerimizin istedikleri zaman eğitim alıp verebilecekleri teknolojik imkanı ve oturma alanlarını sağlıyoruz.

  • Topluluk üyesi arkadaşlarımızın üretkenliği ve emekleriyle hayat bulan Topluluklar Sokağı'nda ise toplulukları temsil eden logolar ve resimler yer alıyor.

12/04/21 11:03

Öğrenciler için yeni bir oluşum: “Topluluklar Sokağı”

Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanlığı binasında "Topluluklar Sokağı" hayata geçiyor. Öğrenci topluluklarına ayrılan bu sokakta öğrencilerin ortak zevkler, meraklar ve amaçlarla bir araya gelebileceği bir kampüs hayatı oluşturularak öğrenci deneyiminin en üst düzeye...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin