12.08.2022

HABER ÖZETI

  • Festival çerçevesinde Çukurca ilesine gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Hakkari Valisi ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık ile birlikte rafting yaptı.

  • Yarışmaya katılan Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı yaptığı açıklamada, Çukurca Zap Kupası yarışması düzenlediklerini belirterek 3 bin 400 metrelik bir parkurda yarışmacıların yarışacağınız ifade etti.

  • Mardin Nusaybin Raftin ekibinden Taner Karadağlı ise rafting sporunun çok zevkli ve heyecanlı olduğunu ifade ederek bütün sporseverlere önerdiğini ve Çukurca'da olmaktan mutlu olduğunu belirtti.

  • Yılan protokol konuşmalarının ardından dereceye giren sporculara ödülleri yine protokol üyeleri tarafından verildi.

25/06/22 17:01

Çukurca festivalinde ödül töreni

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bu yıl düzenlenen "4.Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali" çerçevesinde bisiklet, rafting, futbol ve değişik branşlarda dereceye girenlere kupa ve ödül verildi. Ödül törenine İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Hakkari Valisi İdris Akbıyık,...

Istanbulhaber ·

Çukurca'da rafting etkinliği

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve protokol üyeleri, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, bu yıl dördüncüsü organize edilen Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali kapsamında düzenlenen yarışmada rafting yaptı.

Son haberler ·

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, rafting yaptı

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bu yıl düzenlenen "4.Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali" çerçevesinde Türkiye Zap Nehri Zap kupası yarışması start aldı. Festival çerçevesinde Çukurca ilesine gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Hakkari Valisi ve Belediye Başkanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin