26.06.2022

HABER ÖZETI

  • Açılışını yapan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, Masal okumanızı ve masal dinlemenizi tavsiye ediyorum.

  • Engelliler Haftası'nda çocuklar ve ebeveynlerle buluşan Güler Yüzlü Masallar, ayrıca Turkcell Hayal Ortağım uygulaması, Dergilik ve fizy'de de yayınlanacak.

  • Proje kapsamında masalların büyülü dünyasında rastlanmayan fiziksel ve zihinsel çeşitlilikler, Güler Yüzlü Masallar ile kendilerine yer buldu.

  • Açılışta Sindirella, Rapunzel, Kırmızı Başlıklı Kız, Pamuk Prenses gibi masal kahramanlarını canlandıran öğrenciler, masal kahramanlarını tanıttılar ve masallar anlattılar.

12/05/22 11:11

Çocukları gülümseten ‘Güler Yüzlü Masallar’

Turkcell, Çocuk İçin İçerik Derneği (ÇİÇEK) ile "Güler Yüzlü Masallar" projesine imza attı. Proje kapsamında masalların büyülü dünyasında rastlanmayan fiziksel ve zihinsel çeşitlilikler, Güler Yüzlü Masallar ile kendilerine yer buldu. Engelliler Haftası'nda çocuklar ve ebeveynlerle...

Istanbulhaber ·

Çorlu’da Masal Vadisi açıldı

Çorlu'da eğitim-öğretim veren kurumlar arasında yer alan Emlak Konut Ergene Vadisi İlkokulu'nda çocukların duygu ve hayal dünyalarını zenginleştirmek, düşündüklerini farklı biçimlerde ifade etme ve soyutlama yeteneğini geliştirmek amacıyla kurulan Masal Vadisi açıldı. Açılışını...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin