19.08.2022

HABER ÖZETI

  • Minik çocuğun ailesine kreş yetkililerinin tahterevalliden düştü dediği iddia edilirken, küçük çocuğun ailesi kreş yetkililerinden şikayetçi oldu.

  • Emniyetin yaptığı çalışmalarda haklarında Taksirle Yaralama suçundan işlem yapılan kreş sahibi ve öğretmenin çıkarıldıkları adli makamlarca serbest bırakıldığı öğrenildi.

  • Kreş tarafından ailelere gönderilen bilgilendirme mesajı gelmeyince minik Süleyman'ın ailesi şüphelenerek kreşi aradı.

  • Kreşte küçük çocuğun darp edildiği anlar kamerada Bayrampaşa'da kreşte yaşanan çocukların kavga anları ve sonrasında yaşananlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

24/06/22 19:50

Çocuğun bebeği darp etmesiyle ilgili haklarında işlem yapılan öğretmen ve kreş sahibi serbest bırakıldı

Bayrampaşa'da özel bir kreşte 2,5 yaşındaki bir çocuk tarafından darp edilen 17 aylık bebeğin babasının şikayeti üzerine emniyete götürülen kreş sahibi ve öğretmenin, çıkarıldıkları adli makamlarca serbest bırakıldığı öğrenildi. Bayrampaşa'da özel bir kreşte 16 Şubat günü...

Istanbulhaber ·

Kreşte küçük çocuk arkadaşı tarafından darp edildi, aileye tahterevalliden düştü denildi

Bayrampaşa'da özel bir kreşte 17 aylık çocuk, 2,5 yaşındaki çocuk tarafından darp edildi. Minik çocuğun ailesine kreş yetkililerinin tahterevalliden düştü dediği iddia edilirken, küçük çocuğun ailesi kreş yetkililerinden şikayetçi oldu. Küçük çocukların kavga anları ise...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin