18.05.2022

HABER ÖZETI

  • Çayırova Belediyesi karla mücadele ekipleri, dün akşam saatlerinde etkisini gösteren kar yağışı dolayısıyla sabaha kadar çalışarak yolların açık kalmasını sağladı.

  • Vardiyalı çalışan ekipleri Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde ziyaret eden Başkan Çiftçi, özveri ile görev yapan ekiplere başarılar ve kolaylıklar diledi.

  • Çayırova halkının olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan ekipler, 3 vardiya olarak çalışmaları sürdürüyor.

  • Kar yağışının başlaması ile küreme ve tuzlama çalışması yapılırken kaldırımlarda da donma riskine karşı solüsyon uygulaması gerçekleştirdi.

22/01/22 10:16

Çayırova’da karla mücadele sürüyor

Çayırova Belediyesi karla mücadele ekipleri, dün akşam saatlerinde etkisini gösteren kar yağışı dolayısıyla sabaha kadar çalışarak yolların açık kalmasını sağladı. Kar yağışının başlaması ile teyakkuza geçen karla mücadele ekipleri, gece boyu küreme, tuzlama ve solüsyon...

Istanbulhaber ·

Çayırova karla mücadeleye hazır

Beklenen kar yağışından doğabilecek olumsuzluklardan vatandaşların etkilenmemesi için Çayırova Belediyesi tüm hazırlıkları tamamlandı. Çayırova Belediyesi, beklenen kar yağışından doğabilecek olumsuzluklardan vatandaşların etkilenmemesi için tüm hazırlıklarını tamamladı....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin