21.01.2022

HABER ÖZETI

  • Çatısı uçan binanın alt katında çalışan Engin Göker, Bir anda çatı uçtu.

  • Ereğli ilçesinde sabah saatlerinden itibaren etkisini sürdüren şiddetli rüzgar hayatı olumsuz etkiliyor.

  • Çatıdan uçan parçaların elektrik tellerine isabet etmesi sonucu tellerde kopma görülürken, köyde elektrik kesintisi yaşandı.

  • Ereğli ilçesine bağlı Müftü Mahallesi Erdemir Caddesinde 7 katlı bir binanın çatısında bir parça yerinden çıktı.

29/11/21 15:05

Çatılar uçtu, elektrik telleri koptu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde etkili olan fırtına bazı evlerin çatısını uçurdu. Birçok köyde elektrik telleri koparken, itfaiye ekipleri yoğun mesai harcıyor. Kdz. Ereğli ilçesinde sabah saatlerinden itibaren etkisini sürdüren şiddetli rüzgar hayatı olumsuz etkiliyor. İlçeye...

Istanbulhaber ·

Beyoğlu’nda fırtınanın etkisiyle bir çatıdan kopan parça yan binaya uçtu

Beyoğlu'nda fırtınanın etkisiyle bir çatıdan kopan parça yan evin çatısına uçtu. Uçan parça itfaiye ekiplerinin çalışmalarıyla bulunduğu yerden kaldırıldı. Olay Beyoğlu Hasköy Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre bir binanın çatısı üzerinde kaynak yapılmış...

Istanbulhaber ·

Sultangazi’de bir binanın çatısı uçtu. Çatıdan uçan parçalar 5 araca hasar verdi. Olay yerine itfaiye ekipleri ve polis sevk edildi. Ekiplerin olay yerindeki çalışmaları sürüyor.

Sultangazi'de bir binanın çatısı uçtu. Çatıdan uçan parçalar 5 araca hasar verdi. Olay yerine itfaiye ekipleri ve polis sevk edildi. Ekiplerin olay yerindeki çalışmaları sürüyor.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin