03.07.2022

HABER ÖZETI

  • Kızılay'ın Manavgat Cumhuriyet Meydanı Manavgat Kaymakamlığı önünde kurduğu kan bağış çadırına arkadaşları ile birlikte gelen MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör Kızılay'a kan bağışında bulundu.

  • Jandarma personeli, Kanımızla canımızla, milletimizin hizmetindeyiz diyerek Yalova Kızılay Kan Merkezi ekiplerine kan bağışında bulundu.

  • Kan Merkezi otobüsünde gerçekleştirilen kampanyaya çok sayıda jandarma kan vererek destek oldu İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Koçak da kan bağışı kampanyasına destek verdi.

  • Hem toplumun dikkatlerini bu noktaya çekmek, hem de sağlıklı olmak için kan verebilecek insanlarımızın bağış yapmalarını öneriyoruz dedi.

25/05/22 18:44

Çınarcık’ta jandarmadan kan bağışı

Yalova'nın Çınarcık ilçesinde gerçekleşen bağışı kampanyasında jandarma personelleri kan verdi. İlçe Jandarma Komutanlığı'nda düzenlenen kan bağışı kapmayasına askerlerden tam destek geldi. Jandarma personeli, "Kanımızla canımızla, milletimizin hizmetindeyiz" diyerek Yalova...

Istanbulhaber ·

MATSO Başkanı Güngör, kan bağışında bulundu

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası( MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör kan bağışında bulundu. Kızılay'ın Manavgat Cumhuriyet Meydanı Manavgat Kaymakamlığı önünde kurduğu kan bağış çadırına arkadaşları ile birlikte gelen MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör Kızılay'a...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin