18.05.2022

Palo nedir?

Palo Yunanistan' da ilk haber arama motoru olarak ortaya çıkmıştır. Palo gelişmeye devam ediyor ve şimdi de Türk kullanıcıların hizmetine sunularak, kolayca haber aramalarını sağlıyor. 

Palo, tüm yunanca haber gündeminin, insan müdahalesi olmadan, bağımsız, alternatif, merkezi bir şekilde sunumudur. Çünkü Palo’da tüm sayfalar algoritmalar aracılığıyla otomatik olarak oluşturulur. Haberler, yorumlar, bloglar, videolar, fotoğraflar, gazete başlıkları, hava durumu, TV programı, hepsi eşsiz bir kombinasyondadır.

Palo, internette haber kaynaklarından gelen bilgiler arasında bağlantı kurmak için teknolojiyi kullanır. Palo, tüm dünyadan Türkçe .... haber kaynaklarından (web sitesi) ve .... bloglardan otomatik olarak haberleri derler ve konularına göre gruplandırır. Amaç okuyucuya farklı haber kuruluşlarının aynı haberi ne kadar farklı geçtiklerini göstermektir. Tüm haberler, insan müdahalesi olmadan, otomatik olarak, algoritmalar yoluyla, her 3 dakikada bir güncellenir ve haber konularına dayalı olarak gruplandırılır. 

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin