07.07.2020

HABER ÖZETI

  • Manavgat ilçesi Yukarıhisar Mahallesi Tugayoğlu Caddesi'nde bulunan bir adreste kumar oynandığı bilgisini alan polis, ofis olarak kullanılan adrese baskın yaptı.

  • Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde polis ekipleri bir iş yerine yaptığı baskında kumar oynayan 4 kişi ile yer temin eden bir kişiyi yakalayarak cezai işlem uyguladı.

  • Polis ekipleri son olarak akşam saatlerinde Murtaza Mahallesi Yukari Beycayiri Sokak'ta bir adrese operasyon düzenledi.

  • Antalya'da polisin yaptığı kumar operasyonunda 14 kişiye kumar oynama, sosyal mesafe ihlali ve kapalı alanda sigara içmek suçlarından toplam 44 bin 100 lira idari para cezası uygulandı.

30/05/20 00:47

Zonguldak’ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde polis ekipleri bir iş yerine yaptığı baskında kumar oynayan 4 kişi ile yer temin eden bir kişiyi yakalayarak cezai işlem uyguladı. Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri son 1 ay içerisinde ilçe genelinde bir çok adrese çok...

Istanbulhaber ·

Antalya’da kumar baskınına 44 bin lira ceza

Antalya'da polisin yaptığı kumar operasyonunda 14 kişiye kumar oynama, sosyal mesafe ihlali ve kapalı alanda sigara içmek suçlarından toplam 44 bin 100 lira idari para cezası uygulandı. Manavgat ilçesi Yukarıhisar Mahallesi Tugayoğlu Caddesi'nde bulunan bir adreste kumar...

Istanbulhaber ·

Antalya’da kumar baskınına 44 bin lira ceza

Φωτογραφία αρχείου

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin