01.07.2022

HABER ÖZETI

  • Yavru, AA muhabirine, uzun süre bu ligde olmayan bir camia ve yeni oluşan bir takım için zorlu geçen sezonun sonunda hedeflerine ulaştıklarını aktardı.

  • Takımdaki herkesin inanılmaz derecede taşın altına elini koyduğunu vurgulayan Yavru, şu değerlendirmede bulundu: Çok büyük fedakarlıklar yaptık.

  • Güzel bir başarı yakaladıklarını belirten Yavru, her türlü zorluğa rağmen sonucun güzel bitmesinin kendilerini mutlu ettiğinin altını çizdi.

  • Zeki Yavru, kendi adına da güzel bir sezon geçirdiğini ifade ederek, Tecrübemizle birlikte çok verimli bir sezon oldu.

14/05/22 00:13

Zeki Yavru: "Bizim ligde tutan şey inancımız"

Spor Toto Süper Lig'de kümede kalmayı başaran GZT Giresunspor'un takım kaptanı Zeki Yavru, sezon başından bu yana hep güçlü bir takım olduklarına inandıklarını ve bunun sonucunda da başarıya ulaştıklarını söyledi. Yavru, AA muhabirine, uzun süre bu ligde olmayan bir camia...

Sporx ·

Zeki Yavru'ya göre başarılarının sırrı: İnanç

Spor Toto Süper Lig'de kümede kalmayı başaran GZT Giresunspor'un takım kaptanı Zeki Yavru, sezon başından bu yana hep güçlü bir takım olduklarına inandıklarını ve bunun sonucunda da başarıya ulaştıklarını söyledi.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin