10.07.2020

  • Almanya'da yaşayan, diyet ve egzersiz yapmasına rağmen fazla kilolarından kurtulmayı başaramayan 134 kilo ağırlığındaki Mandy Gumtz, Gaziantep Özel Anka Hastanesi'nde Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) ameliyatı oldu.

  • Operasyondan 1 saat sonra ayağa kalkıp yürüyen, üçüncü günde sağlığına kavuşarak taburcu edilen Gumtz, ilk haftada 8 kilo vermenin mutluluğunu yaşadı.

  • Randevu aldıktan sonra operasyon için Gaziantep'e gelen Mandy Gumtz'a burada yapılan muayene ve tetkiklerin ardından Genel Cerrahi Uzmanı Op.

  • İlk haftada 8 kilo verdi Laparoskopik olarak gerçekleştirilen başarılı operasyon sonrası daha ilk haftada 8 kilo veren ve fazla kilolarına veda edecek olmanın sevincini yaşayan Mandy Gumtz, Uzun zamandır kilo sorunu yaşıyordum.

21/10/19 10:09

Zayıflamak için Almanya’dan Gaziantep’e geldi

Almanya'da yaşayan ve fazla kilolarından kurtulamayan 134 kilo ağırlığındaki Mandy Gumtz, Gaziantep Özel Anka Hastanesi'nde yapılan başarılı operasyonla bir haftada 8 kilo verdi. Almanya'da yaşayan, diyet ve egzersiz yapmasına rağmen fazla kilolarından kurtulmayı başaramayan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin