02.07.2022

HABER ÖZETI

  • Kan bağışının önemine dikkat çeken Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi olarak her fırsatta kan bağışı kampanyasına desteğimiz devam etmektedir.

  • Kartepe Belediyesi hizmet binasında 6'ncı kez düzenlenen kan bağışına belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, muhtarlar, belediye personelinin yanı sıra vatandaşlar da katıldı.

  • Zabıta memurları, Kızılay'ın mobil aracına giderek kan bağışında bulundu.

  • Belediye sınırları içinde huzur ve mutluluğu tesis etmekle görevli Zabıta personeli, örnek davranışı ile hem Kızılay'dan hem de vatandaşlardan takdir aldı.

23/05/22 13:51

Zabıtadan kan bağışına destek

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli kan bağışlayarak kan ihtiyacının karşılanması hususunda destek oldu. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli Kızılay'a destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu. Zabıta memurları, Kızılay'ın mobil aracına giderek kan bağışında...

Istanbulhaber ·

Kartepe’de kan bağışı kampanyası düzenlendi

Kartepe Belediyesi ve Kocaeli Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü'nün işbirliği ile 6'ncı kez düzenlenen kan ve kök hücre bağışı kampanyası geniş katılımla gerçekleştirildi. "Senin 15 Dakikan Başkasının Bir Ömrü Olsun" sloganıyla Kartepe Belediyesi ve Kocaeli Kızılay Kan Merkezi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin