09.08.2022

  • Servis işletmecilerinin ve yolcuların bir araya getirildiği dijital turizm firmasıyla şehir içi ve şehirlerarası tur sorunlarına yeni çözümler geliyor.

  • Uygulamanın nasıl çalıştığına ilişkin bilgi veren Barış İşlek, Geliştirdiğimiz sisteme internet üzerinden ya da İOS ve Android uygulamaları aracılığıyla giren yolcular, nereye gideceklerini belirterek fiyat teklifi talep ediyor.

  • Dijital ulaşıma yoğun ilgi Sistem İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan 79 turizm firması ve bunun yanında 160 bireysel araç sahibiyle hizmet veriyor.

  • Sisteme kayıtlı servis şirketleri ve bireysel araç sahiplerine her zaman önem verdiklerinin altını çizen Barış İşlek, Çözüm ortaklarımıza akaryakıtlarını sitemiz üzerinden alabilme kolaylığı da sağladık.

27/06/22 11:50

Yolculuklarda araç sıkıntına dijital çözüm

Servis işletmecilerinin ve yolcuların bir araya getirildiği dijital turizm firmasıyla şehir içi ve şehirlerarası tur sorunlarına yeni çözümler geliyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan 79 turizm firması ve bunun yanında 160 bireysel araç sahibiyle hizmet veren proje...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin