25.08.2019

  • İSTANBUL (AA) - GÖKHAN ERGÖÇÜN - Yüzde yüz yerli imkanlarla üretim yapan Erinmotor'un dizel tip motoru denizcilikten tarıma pek çok alanda yerli alternatif oluşturuyor.

  • Rakiplerinden daha düşük fiyatla satılan ve yüzde 20 daha fazla yakıt tasarrufu sağlayan tek silindirli endüstriyel motor, kalitesi ve performansı ile batılı muadilleri ile rekabet edebiliyor.

  • Şahin, Ar-Ge ve üretim aşamasında Yıldız Teknik Üniversitesi ile iş birliği yaptıklarını ve firmalarının tekno yatırım destekleri kapsamında bulunduğu bilgisini vererek, 46 kişilik ekiplerinin 21'inin Ar-Ge personeli olduğunu belirtti.

  • Şahin, tek silindirli ve doğalgazlı motorun test aşamasının bitmek üzere olduğunu bildirerek, firmanın 75 ile 100 beygir arasında değişen 4 motor daha üzerinde çalışmalar yaptığını belirtti.

09/02/19 22:21

Yerli imkanlarla dizel motor üretip ihraç ediyor

İSTANBUL (AA) - GÖKHAN ERGÖÇÜN - Yüzde yüz yerli imkanlarla üretim yapan Erinmotor'un dizel tip motoru denizcilikten tarıma pek çok alanda yerli alternatif oluşturuyor. Rakiplerinden daha düşük fiyatla satılan ve yüzde 20 daha fazla yakıt tasarrufu sağlayan tek silindirli...

Memleket ·

Yerli imkanlarla dizel motor üretip ihraç ediyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin