05.03.2021

  • Şirketin Türkiye'deki genişbant yatırımlarında tedarik zincirine katılabilecek KOBİ'lerle etkin iletişim kurmak ve işbirliği yapmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, Vodafone'un devreye alınan ihalelerinin duyurulacağı Tedarik Zinciri Portalı da tanıtıldı.

  • Türkiye'de yerli üretimin gelişmesini hedefleyen Vodafone, yerli ürün ekosisteminin oluşmasına yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

  • Öğleden sonraki oturumlarda ise KOBİ'lerle görüşmeler yapılarak, Vodafone'un yerli teknoloji ekosistemine dahil olmak için uyulması gerekli kriterler ve işbirliği fırsatları gibi konular ele alındı.

  • Şirket, KOBİ'lerden IT ve Destek Yazılımları, Radyo ve Çekirdek Şebeke Ekipmanları, Enerji ve Altyapı Ekipmanları, Transmisyon Ekipmanları kategorilerinde ürün temin etmeyi sürdürüyor.

20/01/21 16:23

Yerli alıma yönelik Tedarik Zinciri Portalı tanıtıldı

Vodafone, genişbant yatırımlarında tedarik zincirine katılabilecek KOBİ'lerle işbirliği yapmaya devam ediyor. Vodafone; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu katılımı ve TOBB ortaklığında düzenlenen "Teknolojide...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin