21.02.2019

HABER ÖZETI

  • Türkiye'nin en ünlü sanatçılarını ve sanat topluluklarını İzmirliler ile buluşturan Karşıyaka Belediyesi Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosundaki yenileme çalışmaları tamamlandı.

  • Oturma alanları değiştirilen, modern ses ve ışık sistemleriyle donatılan tesis, 12 Temmuz'da yeni yüzüyle sanatseverleri ağırlamaya başlayacak.

  • Yenilenen yüzüyle kültür-sanat yaşamının nabzını tutmaya devam edecek olan tesis, ilk olarak usta yazar ve şair Sunay Akın'ı ağırlayacak.

  • ’Sunay Akın ile Görçek’ oyunu, 12 Temmuz Perşembe günü saat 21.00’de başlayacak.

11/07/18 12:03

Yenilenen tesiste yıldızlar geçidi

Karşıyaka Belediyesi, kentin en gözde kültür ve sanat merkezlerinden biri olan Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunu baştan sona yeniledi. Oturma alanları değiştirilen, modern ses ve ışık sistemleriyle donatılan tesis, 12 Temmuz'da yeni yüzüyle sanatseverleri ağırlamaya...

Istanbulhaber ·

Yenilenen Tesiste Yıldızlar Geçidi

IHA Karşıyaka Belediyesi, kentin en gözde kültür ve sanat merkezlerinden biri olan Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunu baştan sona yeniledi. Oturma alanları değiştirilen, modern ses ve ışık sistemleriyle donatılan tesis, 12 Temmuz’da yeni yüzüyle sanatseverleri ağırlamaya...

MİLLİYET HABER ·

Yenilenen Tesiste Yıldızlar Geçidi

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin