03.04.2020

HABER ÖZETI

  • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve beraberindeki heyeti kabulünde, Kıbrıs Türküne uygulanan ambargolar acımasız bir haksızlık dedi.

  • Daha sonra KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay tarafından kabul edilen Erbakan, burada yaptığı konuşmada, Kıbrıs bizim olmazsa olmazımızdır.dedi.

  • Gerçekleştirilen görüşmede Fatih Erbakan, Kıbrıs'ın stratejik bakımından önemine vurgu yaparak Kıbrıs milli davamızdır ifadelerini kullanırken, Kıbrıs adasının stratejik önemi çok büyük.

  • Kıbrıs'tan kalkacak bir savaş uçağı Doğu Akdeniz, Kuzey Afrika ve birçok bölgeye kolaylıkla ulaşabilir.

06/02/20 21:15

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, KKTC'de temaslarda bulundu:

LEFKOŞA (AA) - Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni (KKTC) ziyaret ederek, "Kıbrıs milli davamızdır." dedi. Erbakan ve beraberindekiler, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Lefkoşa'da KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı...

Memleket ·

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, KKTC'de temaslarda bulundu:

Memleket

KKTC Başbakanı Tatar: “Kıbrıs Türküne uygulanan ambargolar acımasız bir haksızlık”

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve beraberindeki heyeti kabulünde, "Kıbrıs Türküne uygulanan ambargolar acımasız bir haksızlık" dedi. KKTC Başbakanı Ersin Tatar, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin