10.04.2020

HABER ÖZETI

  • Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Zonguldak'a geldi.

  • Genel Maden İşleri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erbakan'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

  • Kendi inançlarında ve davalarında emekten doğan hakların kutsal olduğunu ifade eden Erbakan, Kim olursa olsun bir emek harcıyorsa alın teri döküyorsa bunun karşılığında bir nimet elde etme hakkına sahiptir.

  • Erbakan, burada yaptığı açıklamada, maden işçisinin yaşam ve çalışma standartlarının iyileştirilmesinin son derece önemli olduğunu dile getirdi.

15/02/20 18:44

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan:

ZONGULDAK (AA) - Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Kim olursa olsun bir emek harcıyorsa alın teri döküyorsa bunun karşılığında bir nimet elde etme hakkına sahiptir. Bu sebeple bu emeği en yoğun şekilde veren, bu alın terini en yoğun şekilde döken maden...

Memleket ·

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan:

Memleket

Erbakan, GMİS’i ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Genel Maden İşleri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil ve yönetimini ziyaret etti. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Zonguldak'a geldi. Ziyaretler kapsamında Erbakan,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin