28.11.2021

HABER ÖZETI

  • 2020-2021 sezonunda Yeni Malatyaspor'u ligde tutarak başarı elde eden Teknik Direktör İrfan Buz, 2021-2022 sezonuna istediği gibi başlayamamıştı.

  • Doğu Anadolu ekibi Buz yönetiminde büyük umutlar ile başladığı yeni sezonun ilk maçında Trabzonspor'a sahasında 5-1 kaybetmişti.

  • Yeni Malatyaspor'un sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz İrfan Buz hocamızla sözleşmemizi karşılıklı sona erdirme kararı almış bulunmaktayız.

  • Çok üzgünüm, istediğimiz hiçbir şeyi sahaya yansıtamadık Hatayspor müsabakasını değerlendiren Buz, Çok önemli bir müsabakaya çıktık.

03/10/21 19:19

Yeni Malatyaspor, Teknik Direktör İrfan Buz ile yollarını ayırdı.

Yeni Malatyaspor, Teknik Direktör İrfan Buz ile yollarını ayırdı.

Istanbulhaber ·

Yeni Malatyaspor’da İrfan Buz ile yollar ayrıldı

Yeni Malatyaspor'dan yapılan açıklamada Teknik Direktörü İrfan Buz ile yolların ayrıldığı açıklandı. 2020-2021 sezonunda Yeni Malatyaspor'u ligde tutarak başarı elde eden Teknik Direktör İrfan Buz, 2021-2022 sezonuna istediği gibi başlayamamıştı. Doğu Anadolu ekibi Buz...

Istanbulhaber ·

Buz: “Yönetimle oturup konuşacağız”

Ligde 8 maçta 2 galibiyet alarak 6 puan toplayabilen Yeni Malatyaspor da Teknik Direktörü İrfan Buz, istifa edip etmeyeceği sorularına, "Benim düşüncelerim çok farklı, her zaman Yeni Malatyaspor'un iyi olmasını istediğim için yönetimimizle birlikte oturacağız, konuşacağız....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin