03.12.2020

HABER ÖZETI

  • Süper Lig'in 7. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Yeni Malatyaspor'da yapılan korona virüs (Covid-19) testinde 2 futbolcunun sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

  • Kulübün resmi sosyal medya hesabında yapılan duyuruda, Tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza Covid-19 testi yapılmıştır.

  • Pozitif sonuçlanan futbolcularımızın takip ve tedavi süreçlerine ilgili prosedür dahilinde başlanmıştır.ifadelerine yer verildi.

30/10/20 02:29

Yeni Malatyaspor'da 2 futbolcunun Covid-19 testi pozitif çıktı

Sarı-siyahlı kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, tüm futbolculara, teknik heyete ve tesis çalışanlarına Covid-19 testi yapıldığı belirtilerek, "Yapılan testler neticesinde iki futbolcumuzda pozitif vakaya rastlanılmıştır. Pozitif sonuçlanan futbolcularımızın...

Türkiye Gazetesi ·

Yeni Malatyaspor’da 2 futbolcunun Covid-19 testi pozitif çıktı

Süper Lig'in 7. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Yeni Malatyaspor'da yapılan korona virüs (Covid-19) testinde 2 futbolcunun sonucunun pozitif çıktığı açıklandı. 16 Ekim'de yapılan rutin Covid-19 testlerinde de 4 futbolcusunun virüse yakalandığını duyuran...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin