11.07.2020

HABER ÖZETI

  • Trabzon'un Maçka ilçesine bağlı Taş Yaylası'nda kar nedeniyle mahsur kalan çobanın imdadına Büyükşehir Belediyesi ekipleri yetişti.

  • Ekipler tarafından kurtarılan ve sağlık durumunun iyi olduğunu belirten çoban Mahmut Bayrak, Yaylaya çıktıktan sonra telefonumun şarjı bitmişti, kimseye haber veremiyordum.

  • Bunun üzerine bölgeye ulaşan belediye ekipleri, iş makineleri eşliğinde kar kütlelerinin yer yer 2 metreyi bulduğu yolu açtı.

  • Sağ olsun jandarma ekiplerimiz de büyükşehir belediyemizle irtibata geçerek buraya kadar geldiler ve beni kurtardılardedi.

26/05/20 12:58

Yaylada kar nedeniyle mahsur kalan çobanın imdadına yetiştiler

Trabzon'un Maçka ilçesine bağlı Taş Yaylası'nda kar nedeniyle mahsur kalan çobanın imdadına Büyükşehir Belediyesi ekipleri yetişti. İş makineleri ile yayla yolunu açan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, çobanla birlikte 250 küçükbaş hayvanını kurtardı. Bayramın 2. günü yüksek...

Istanbulhaber ·

2 metrelik karı açıp çobanı kurtardılar

Trabzon Jandarma Komutanlığı, AFAD ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçeye bağlı Taş Yaylası’nda akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle çoban Mahmut Bayrak'ın sürüsüyle birlikte mahsur kaldığı yönünde ihbar aldı. Bunun üzerine bölgeye ulaşan belediye ekipleri,...

Yeniçağ Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin