11.07.2020

HABER ÖZETI

  • TBMM Genel Kurulunda, AK Parti milletvekillerince, Yargı Reformu Strateji Belgesi kapsamında hazırlanan Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.

  • Ceza İnfaz Kanunu'na ilişkin tekliflerin, bir an önce parlamentoda görüşülüp karara varılması gerektiğini belirten Emre, İnsanların hayalleriyle, umutlarıyla kimsenin oynamaya hakkı yok.

  • AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, hukukun toplumların direği olduğunu, hukukun temel ilkelerini sağlam hale getirmeyi amaçladıklarını ifade etti.

  • CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek de devletin temelinin adalet olduğunu, adaletin çürümesi durumunda devletin bekasının tehlikeye gireceğini söyledi.

09/10/19 22:37

Yargı paketi'nin birinci bölümü görüşülüyor

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Yargılama felsefemizin değişikliğiyle, hukuk ve ceza usulünde yapacağımız değişikliklerle ihtilaflar çok daha az gelecek." dedi. TBMM Genel Kurulunda, AK Parti milletvekillerince, Yargı Reformu Strateji Belgesi kapsamında...

Memurlar ·

Yargı paketi'nin birinci bölümü görüşülüyor

Memurlar

Yargı paketi Genel Kurulda

TBMM (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Yargılama felsefemizin değişikliğiyle, hukuk ve ceza usulünde yapacağımız değişikliklerle ihtilaflar çok daha az gelecek." dedi. TBMM Genel Kurulunda, AK Parti milletvekillerince, Yargı Reformu Strateji Belgesi...

Memleket ·

Yargı paketi Genel Kurulda

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin