05.12.2021

  • Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği, çocukları dijital geleceğe hazırlama hedefiyle ortaklaşa hayata geçirdikleri Yarını Kodlayanlar projesini ülke genelinde daha çok çocuğa ulaşacak şekilde yaygınlaştırmaya devam ediyor.

  • Dijital Kodlama Eğitimi: Scratch', 3D Tasarım Eğitimi: Tinkercad ve Elektronik Dünyayı Tanımak için: Micro-bit olmak üzere 3 farklı eğitime katılan çocuklar sertifikalarını aldı.

  • Basketbolcu kız çocuklarının sporun yanı sıra kodlama gibi diğer konularda da bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini geliştirmelerine fırsat sunmak amacıyla hayata geçirilen iş birliğiyle bugüne kadar 34 çocuğa ulaşıldı.

  • Kadın Basketbol Dayanışma Derneği ile olan işbirliğimizi bu açıdan da önemsiyor ve basketbolda ben varım diyen kız çocuklarımızın yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

19/10/21 14:43

‘Yarını Kodlayanlar’dan basketbolda “Ben varım” diyen kız çocuklarına destek

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği iş birliğiyle hayata geçirilen "Yarını Kodlayanlar" projesine basketbolcu kız çocukları da dahil oldu. Kadın Basketbol Dayanışma Derneği ile yapılan iş birliği sonucunda bugüne kadar 3 farklı eğitimle 34 kız çocuğuna ulaşıldı. Eğitimler,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin