25.09.2020

HABER ÖZETI

  • Yapay zeka tabanlı kişiye özgü dijital öğrenme platformu Metodboxı geliştiren Bahçeşehir Koleji, uygulamayı tüm öğrenci ve öğretmenlerinin kullanımına sundu.

  • Yücel, pedagojik olarak titizlikle hazırlanan Metodboxın, öğrencilerin eğitim hayatlarının başından itibaren bireysel gelişimlerini takip edeceğini belirterek, şunları kaydetti: Metodbox, çocukların gelecekteki eğitim hayatları hakkında istatistiksel veriler toplayarak raporlama yapmamızı sağlayacak.

  • Yapay zekanın her alanda etkin olacağı yeni dünyada Metodbox, Bahçeşehir Koleji'nin yapay zekayı eğitimde kullanma hareketinin önemli bir parçasıdır.diye konuştu.

  • Kişiye özgü öğretim modeli, okullarımızdaki başarının en önemli kaynaklarından biridir.

17/09/19 19:03

Yapay zeka tabanlı öğrenme platformu "Metodbox" tanıtıldı

İSTANBUL(AA) - Bahçeşehir Koleji, "Metodbox" uygulaması ile kişiye özgü öğrenimi geleceğe taşıyor. Yapay zeka tabanlı kişiye özgü dijital öğrenme platformu "Metodbox"ı geliştiren Bahçeşehir Koleji, uygulamayı tüm öğrenci ve öğretmenlerinin kullanımına sundu. "Metodbox"un...

Memleket ·

Yapay zeka tabanlı öğrenme platformu "Metodbox" tanıtıldı

Memleket

Yapay zeka, “Metodbox” ile eğitim sistemine girdi

Yapay zekâ tabanlı kişiye özgü dijital öğrenme platformu "Metodbox"ı geliştiren Bahçeşehir Koleji, uygulamayı tüm öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sundu. Türkiye'de eğitime olan katkılarını dijital eğitimde de sürdürmeyi hedefleyen Bahçeşehir Koleji bir ilke imza attı....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin