26.05.2022

HABER ÖZETI

  • Yalova Devlet Hastanesi'nde randevu alamadığı için görevi başındaki doktora saldıran hasta ve yakınının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

  • Saldırganların Çiftlikköy Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri devam ederken, doktor Şevki Melikoğlu tedavisinin ardından emniyete giderek şahıslardan şikayetçi oldu.

  • Saldırı anları, hastanedeki panik ve güvenlik görevlisinin saldırganları durdurup hastaneden çıkararak ekiplere teslim ettiği o anlar, hastanedeki güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi.

20/01/22 16:53

Yalova’da hasta ve yakının doktora saldırı anı kamerada

Yalova Devlet Hastanesi'nde randevu alamadığı için görevi başındaki doktora saldıran hasta ve yakınının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Saldırı ve hastanedeki panik anları anbean kameraya yansıdı. Edinilen bilgiye göre, Çiftlikköy ilçesinde bulunan Yalova Devlet...

Istanbulhaber ·

Hasta ve yakınından doktora saldırı

Yalova Devlet Hastanesi, ek hastanede görev yapan dahiliye uzmanı doktara, bir hasta ve yakını saldırdı. Alınan bilgiye göre, Çiftlikköy ilçesinde bulunan ek binada, randevusu olmadığı ileri sürülen E.K. ve bir yakını, Dahiliye Uzmanı Doktor Şevki Melikoğlu'nun odasına...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin