22.01.2021

HABER ÖZETI

  • Sapanca’da, ülkeye yasa dışı yollardan yasak vahşi kedi getirildiği bilgisine ulaşan Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, operasyon düzenledi.

  • Öte yandan, ‘Savannah’ cinsi Afrika Vahşi kedisinin internet üzerindeki fiyatının ise 70 bin ila 150 bin lira arasında değiştiği görüldü.

  • Kediyi evinde bulunduran şüpheli, jandarmadaki ifadesinin ardından serbest bırakılırken, hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.

  • Karantina süresi geçtikten sonra uygun bir barınağa ya da Milli Parklar’ın istediği herhangi bir hayvanat bahçesine naklini gerçekleştireceğiz” dedi.

01/12/20 16:48

Yakalanmasalardı 150 bin liraya satacaklardı

Sapanca’da, ülkeye yasa dışı yollardan yasak vahşi kedi getirildiği bilgisine ulaşan Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, operasyon düzenledi. Operasyonda Nesli Tehlike Altında Olan Yabani Hayvan ve Bitki Türleri Sözleşmesi...

Yeniçağ Gazetesi ·

Sakarya’da fiyatı 70 ila 150 bin lira arasında değişen vahşi kedi ele geçirildi

Sakarya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri nesli tehlike altında olan yabani hayvan ve bitki türlerinin korunması için yasadışı yollardan ithal ve ticaretini yapan şahıslara karşı göz açtırmıyor. Bu kapsamda jandarma ekiplerince,...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin