23.09.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Huzurevinden kaçmak için balkondan atlayan yaşlı kadın tellere saplandı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Olay, sabaha karşı Efeler ilçesine bağlı Umurlu Mahallesi'nde faaliyet gösteren özel bir huzurevi ve yaşlı bakım merkezinde meydana geldi.

  • Edinilen bilgiye göre; huzurevinin önünden geçen vatandaşlar, binanın yan tarafındaki kargıların arasından inleme sesi geldiğini duyunca, gidip yardım etmek istedi.

  • Her iki bacağına da teller saplanan yaşlı kadın, çabalara rağmen kurtarılmadı Acı içinde feryat eden yaşlı kadın kurtarılamayınca itfaiye ve sağlık ekiplerinden yardım istendi.

20/11/19 16:13

Yaşlı kadın huzurevinden kaçmak isterken yaralandı

Şu an buradasınız: Yaşlı kadın huzurevinden kaçmak isterken yaralandı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Huzurevinden kaçmak için balkondan atlayan yaşlı kadın tellere saplandı

Şu an buradasınız: Huzurevinden kaçmak için balkondan atlayan yaşlı kadın tellere saplandı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Huzurevinden kaçmak için balkondan atlayan yaşlı kadın tellere saplandı

Aydın'ın Efeler ilçesinde, kaldığı huzurevinden kaçmak için balkondan atlayan yaşlı kadın, üzerine düştüğü tel örgünün bacaklarına saplanması sonucu yaralandı. Olay, sabaha karşı Efeler ilçesine bağlı Umurlu Mahallesi'nde faaliyet gösteren özel bir huzurevi ve yaşlı bakım...

Memleket ·

Huzurevinden kaçmak için balkondan atlayan yaşlı kadın tellere saplandı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin