09.08.2022

  • Mercedes-Benz Türk'ün Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile 2004 yılında hayata geçirdiği Her Kızımız Bir Yıldız programı güçlenerek büyümeye devam ediyor.

  • 23 Haziran 2022 tarihinde Yıldız Kızlar'ı geleneksel İstanbul ziyaretinde ağırlayan Mercedes-Benz Türk; Adana, Antep, Kırşehir, Samsun ve Çanakkale'den gelen 25 Yıldız Kız'ı İstanbul'da bir araya getirdi.

  • Fırsat eşitliği; sürdürülebilir kalkınmanın, ortak geleceğimizin ve ortak refahımızın olmazsa olmazı yaklaşımı ile hareket eden şirketin, 17 ilde 200 kızı destekleyerek başlattığı program 18.yaşını kutluyor.

  • Mezun yıldız bursiyerlere iş alanında fırsatları oluşturuluyor Her Kızımız Bir Yıldız programından burs alarak eğitimini tamamlayan öğrenciler, şirkette istihdam edilme olanağına da kavuşuyorlar.

23/06/22 13:12

‘Yıldız Kızlar’ İstanbul’da buluştu

Mercedes-Benz Türk'ün Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile 2004 yılında hayata geçirdiği "Her Kızımız Bir Yıldız" programı güçlenerek büyümeye devam ediyor. Adana, Antep, Kırşehir, Samsun ve Çanakkale'den gelen 25 Yıldız Kız, Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün'ün...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin