21.10.2018

HABER ÖZETI

  • Ücretsiz gerçekleştirilen taramalar ile kanserle mücadelesini sürdüren Yıldırım Belediyesi, KETEM aracılığıyla ilçe sakinlerinin hayatını kurtarıyor.

  • Niğde İl Sağlık Müdürü Dr.

  • Değirmencioğlu, Niğde Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM)'in taramalarının ücretsiz olduğunu ve bütün vatandaşları tarama için merkeze davet etti.

  • Kolorektal (Kalın Bağırsak) kanseri taraması 50-70 Yaş arasındaki kadın ve erkeklerde, 2 (iki) yılda bir olmak üzere Gaitada Gizli Kan (GGK) testi ile yapılmaktadır.

12/01/18 00:38

Yıldırım’da kanserle savaş sürüyor

Ücretsiz gerçekleştirilen taramalar ile kanserle mücadelesini sürdüren Yıldırım Belediyesi, KETEM aracılığıyla ilçe sakinlerinin hayatını kurtarıyor. Yıldırım Belediyesi ile Sağlık İl Müdürlüğü iş birliğiyle yürütülen Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM)...

Istanbulhaber ·

Yıldırım’da kanserle savaş sürüyor

Istanbulhaber

Niğde Sağlık Müdürü vatandaşları KETEM’e davet etti

Niğde İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan Değirmencioğlu, kanser taramalarının çok önemli olduğunu hatırlatarak erken teşhisin hayat kurtardığını söyledi. Dr. Değirmencioğlu, Niğde Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM)'in taramalarının ücretsiz olduğunu ve bütün vatandaşları...

Istanbulhaber ·

Niğde Sağlık Müdürü vatandaşları KETEM’e davet etti

Istanbulhaber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin